נעים מאוד, אני מיכל מלב, רקדנית, מדריכה וחוקרת תנועה.
מזה מעל לעשור מתמחה במחול אתני, בתחום המחול המזרחי, בדגש על הזרם שנקרא טרייבל פיוז'ן בלידאנס.
אל הטרייבל הגעתי במקרה, לאחר שנים של תרגול מחול מזרחי. ראיתי סרטון יוטיוב והתנועות המהפנטות של הרקדנית כישפו אותי והייתי חייבת לדעת איך מחוללים את הפלא הזה.

טרייבל פיוז'ן בלידאנס הינו סגנון מחול אתני מודרני שהחל בשנות ה-60 בארה"ב והוא ממשיך לצמוח ולהתפתח ברחבי העולם. בתחילת דרכו הריקוד נרקד ע"י שבט רקדניות (מכאן טרייבל Tribe = שבט). הרקדניות רוקדות ומאלתרות יחד לפי קודים תנועתיים מוסכמים. המחול מתבסס בעיקר על המחול המזרחי (ריקודי בטן) ומשלב השפעות מסגנונות מחול אחרים. בניגוד למחול מערבי, שמתבסס בעיקר על צעדים, הטרייבל הוא ריקוד של שרירים. הוא זוכה לפופולאריות הולכת וגדלה בזכות הדרמתיות והתנועות הנחשיות והחתוליות שמאפיינות את הרוקדים אותו. רקדנית טרייבל טובה יכולה לעמוד במשך הופעה שלמה בנקודה אחת ולמגנט אליה את כל הצופים.


בשיעורים ובסדנאות שלי אני משלבת אלמנטים מעולם המחול המזרחי, עם מחול מודרני, פלמנקו, מחול הודי, מחול צועני, היפ-הופ, ברולסק ופופינג, תוך הישענות על התפיסה האסטטית המחשמלת והעוצמתית של הטרייבל.
אני מזמינה אתכן להצטרף אלי במסע של חקר הגוף והתנועה, מסע שילווה בצחוק, תענוג וגם שרירים תפוסים... 
בואו לחולל ביחד איתי את הקסם שקיים בכל אחת ואחד מאיתנו.

אני פועלת לקידום מחול הטרייבל פיוז'ן בלידאנס בישראל. כרקדנית אני מופיעה בארץ ובחו"ל כסולנית וכחלק ממספר הרכבים. אני מלמדת בעיקר בתל אביב ומעבירה סדנאות ושיעורים ברחבי הארץ. 
כחלק מהתפיסה שלי שלכל אישה מגיע לרקוד, התחלתי לתפעל ערוץ יוטיוב שנועד לאפשר לכל אחת מאיתנו פשוט לקום, לרקוד ולהתאהב בטרייבל פיוז'ן בלידאנס.

לכול שאלה/בקשה/משאלה/הערה/הארה תרגישו חופשי לפנות אלי 

זכיתי לעמוד על כתפי ענקים!

תודה ענקית למורי ורבי, אלירן עמר. האיש שבלעדיו לא הייתי עושה את מה שאני עושה. המורה, המנטור והחבר לחיים שלימד אותי שחלומות חייבים להגשים!

תודה לטינה גירש ופסי גירש מ"סהרה סיטי" שליוו אותי עם חיוך, שמחה וחוכמת חיים בתחילת דרכי במחול המזרחי. 
תודה לאמילי קייג' על הסדנה הראשונה שלה לברולסק בארץ שניערה אותי מבפנים.
תודה לסיגל זיו ולקרן-אור אהרוני המורות הראשונות שלי בתחום הטרייבל פיוז'ן שהראו לי באיזו קלילות ניתן לצאת מהקופסה.
תודה לדניאל יצחקי מסטודיו "גמיש" על הטיפים והפתיחה של הגוף בשיעורי הגמישות המדהימים והמעמיקים שלה.

תודה לרייצ'ל ברייס, זואי ג'ייקס, סיידי, אירנה אקולנקו ועוד מוזות רבות אחרות, שתמיד מדהימות אותי מחדש לאן ניתן לקחת את הטרייבל פיוז'ן בלידאנס. 
 

תודה לגלי, אחותי המדהימה, להורים שלי ולבן הזוג שלי, שמוכנים לסבול ולתמוך בשגעונות, הזיגזוגים, המוזיקה המוזרה והררי הנצנצים שמצטברים סביבי (סיכון מקצועי). 

תודה לנדיה דוד על היותך את! אישה מדהימה שכמותך! תודה לחברות ולחברים שהיו שם לשמוע את הקיטורים.  

 ותודה לתלמידות ולתלמידים שלי, אתם מטעינות ומטעינים אותי כל פעם מחדש ונותנים לי את הכח להמשיך.

תודות

אודות

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now